Вінниця
08.12.2023
-0.93° C
Вгору

Вінниця проводжає в останню путь оборонця “Азовсталі” Сергія Попова

Кадровий офіцер, капітан ЗСУ Сергій Попов став на захист Батьківщини ще до початку повномасштабного російського вторгнення. У 2014 році брав участь в АТО, мав нагороду «За звільнення Маріуполя», був командиром патрульно-постового відділення. Коли ж розпочалась велика війна, долучився до лав територіальної оборони. Воював у складі 109-ї окремої бригади (військова частина А7037). Загинув під час виконання бойового завдання на території маріупольського металургійного комбінату «Азовсталь». За попередньою інформацією це сталося 25 березня 2022 року. Життя воїна обірвалося у 59 років…

«Ми шукали Сергія дуже довго. Справа в тім, що оборонці «Азовсталі» не вказували своїх адрес, щоб у разі полону чи загибелі, окупанти не змогли розшукати та вчинити насильство над рідними. Вони нас оберігали, – розповідає сестра полеглого Героя Тетяна Леонідівна. – Нарешті, майже через півтора року ми зможемо належно попрощатися з нашим оборонцем… Він був справжнім патріотом, мав загострене почуття справедливості. Любив життя і людей…»

У Вінниці наразі проживають мама та сестра Героя. Сюди він мріяв повернутися після Перемоги. А загалом, біографія Сергія Попова була надзвичайно насиченою. Він народився 22 листопада 1962 року в Одесі в сім’ї кадрового військового. Тож, із вибором професії – не вагався, пішов стопами батька. Після здобуття військової освіти, служив у різних куточках радянського союзу, а по демобілізації за станом здоров’я у 1991 році переїхав до Маріуполя, де у нього була сім’я, зростали двоє дітей – син та донька.

«Сергій спробував себе у різних професіях, мав світлу голову та золоті руки. Деякий час навіть ходив у море на суднах далекого плавання. Там його цінували, як гарного електромеханіка, – розповідає сестра Захисника. – Але його справжнім покликанням був захист Батьківщини. Знаєте, патріоти не здаються, коли не взяли в Нацгвардію за віком, він пішов до лав ТРО ЗСУ капітаном. Усе для того, щоб зробити свій внесок в оборону України… Герої не вмирають! Вони приєднуються до Небесного війська!»

Церемонія прощання із Сергієм Поповим розпочнеться о 12:00 у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Поховають воїна о 13:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам‘ять та слава Герою!

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin