Вінниця
01.10.2023
14.95° C
Вгору

Заступник голови Вінницької облради Дмитро Чаленко йде у відставку

Заступник голови Вінницької облради Дмитро Чаленко (фракція “Українська стратегія Гройсмана”) сьогодні оприлюднив заяву, у якій повідомив, що достроково складає повноваження.

Повний текст повідомлення:

“Шановні друзі!

Повідомляю вас про прийняте мною рішення достроково припинити повноваження заступника голови обласної Ради 8 скликання, про що подав заяву голові обласної Ради. Переходжу працювати у промисловий сектор економіки, але продовжую свою діяльність, як депутат обласної Ради фракції «Української Стратегії Гройсмана» та координатор Міжрегіонального координаційного Гуманітарного штабу.

За період роботи в якості заступника голови обласної Ради втілено у життя актуальні для громад області проєкти. Тривала робота по підвищенню рівня комфорту проживання у громадах за допомогою обласного конкурсу «Комфортні громади», розроблено Стратегії розвитку громад. Разом з командою напрацювали міцні та продуктивні міжнародні відносини та співпрацю з різними громадськими організаціями, фондами, створили агрокластер «Агровін» та багато інших перспективних проєктів, які працюватимуть далі на розвиток Вінниччини.

Вдячний усім за співпрацю, а команді Управління по зв’язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату обласної Ради за спільну роботу, це був дуже цінний для мене досвід.

На цьому не планую зупинятись, продовжуватиму свою діяльність за даними напрямами роботи, як радник голови обласної Ради на громадських засадах. Також продовжу активно займатись благодійністю та допомагати нашим захисникам і захисницям наближати Перемогу разом з командою Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.”

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin