Вінниця
02.10.2023
11.68° C
Вгору

“VinSmart” оголошує набір у гурток «Ранній розвиток» діток від трьох років

Скоро відбудеться новий набір дітей у Центрі підліткових клубів VinSmart. Вінницька міська рада хотіла б познайомити з можливістю приєднатися до гуртка “Ранній розвиток”, який функціонує на базі двох Центрів VinSmart.

За словами директора VinSmart Центру, Дмитра Мири, цей гурток призначений для дітей віком від трьох років. Під час занять гуртка, дітки розвивають свою дрібну моторику та увагу, вчитися вирізати та малювати, а також активно займаються пізнавальною діяльністю.

«Кожного заняття діти вивчають щось нове про навколишній світ та створюють цікаву та інтерактивну поробку на дану тему, і все це супроводжується різноманітною ігровою діяльністю, що є дуже важливим для їхнього віку», – зазначив він.

Програма гуртка раннього розвитку дитини у VinSmart Центрі включає:

• cучасні методики гармонійного розвитку;

• ігрова форма занять;

• вправи для розвитку міжпівкульної взаємодії;

• розвиток творчих здібностей;

• розвиток комунікативних навичок.

За словами начальниці відділу молодіжної політики Юлії Мончак, даний гурток діє за такими адресами:

• вул. Космонавтів, 58;

• вул. Академіка Янгеля, 65.

«Загалом заняття у даному гуртку спонукають дітей до творчості, навчають бачити світ у живих фарбах. Під час навчання дітей раннього віку педагоги активно застосовують саме дидактичні ігри. Аплікації, ліплення, вірші, загадки, і багато іншого використовують у нашому Центрі викладачі, аби якісно подати діткам необхідний матеріал. Отож, якщо вас зацікавив даний гурток, завітайте з 1 по 15 вересня до будь-якого VinSmart Центру за адресами, які перелічені вище та напишіть відповідну заяву», – каже пані Юлія.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin