Вінниця
27.05.2024
12.95° C
Вгору

Сергій Моргунов відзначив випускників, які отримали найвищі бали за результатами національного мультипредметного тесту

Починаючи з 2019 року Вінницька міська рада відзначає випускників шкіл, які отримали найвищі бали за результатами національного мультипредметного тесту. Цей рік не став винятком. Учора, 17 серпня, Вінницький міський голова Сергій Моргунов разом з головою Вінницької обласної Ради Вячеславом Соколовим та його заступником Ігорем Івасюком познайомилися з хлопцями й дівчатами, які показали найвищі результати. Їх нагородили грошовими преміями та подарунками.

«Сьогодні я познайомився з хлопцями та дівчатами, які продемонстрували найкращі результати з мультитесту. Враження від спілкування дуже приємні: молоді люди знають, чого хочуть від життя, і вміють наполегливо працювати. Радий був почути, що своє професійне майбутнє пов’язують з Україною, адже планують розвивати та відбудовувати нашу країну. Вони всі молодці, і, на мою думку, – це результат кропіткої праці не одного дня та великого бажання отримувати знання і досягати цілей. Я вважаю, що ці діти – гордість Вінниці», – зазначив міський голова.

Голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий зауважив, що дуже важливо розуміти, куди йти й до чого прагнути далі.

«Бажаю не втратити той темп, не загубитися на життєвому шляху й обов’язково досягати поставлених цілей. Хай та освіта, яку ви плануєте здобути, приносить вам радість, а суспільству та нашій державі — користь. Успіхів вам», — підсумував він.

Під час заходу обговорили багато питань, пов’язаних з найзатребуванішими сферами ринку праці, та визначили, які спеціалісти наразі користуються попитом. Зокрема, молодь розказала про свої плани на майбутнє, поділилась емоціями від складання НМТ та ставила цікаві питання представникам міської і обласної влади.

За словами випускниці Вінницького технічного ліцею Мар’яни Стадник, підготовка до мультитесту була досить складною, тож працювала та слухала поради викладачів, аби досягнути такого результату, який має наразі.

«Наші вчителі в ліцеї гарно викладають навчальний матеріал, і завдяки їм можна набагато швидше засвоювати знання. Загалом, своїм результатом я задоволена, адже вступила саме туди, куди й планувала, – до Навчально-наукового інституту міжнародних відносин», – розповіла дівчина.

Як зазначала директорка департаменту освіти Оксани Яценко, цьогоріч 58 випускників закладів Вінницької міської територіальної громади показали найвищий результат, принаймні, з одного — трьох предметів тесту. «Найкращі результати мають учні Вінницького технічного ліцею, Вінницького фізико-математичного ліцею №17 та Вінницького гуманітарного ліцею №1 iм. М.І. Пирогова. Одинадцяти випускникам, які отримали найвищі результати з 2-х та 3-х предметів, передбачені премії з бюджету громади. Зокрема, вінничанка Марія Онищук, учениця ліцею №17, склала НМТ загалом на 600 балів, і такий результат єдиний в області», – зауважила вона.

Отож, цьогоріч за результатами Національного мультипредметного тесту, 200 балів з 2-х та 3-х навчальних предметів отримали:

 • Онищук Марiя Олегівна;
 • Задорожна Дарія Сергіївна;
 • Копильцева Анастасія Ігорівна;
 • Чащiн Дмитро Павлович;
 • Штельмах Марія Валеріївна;
 • Рибачук Софія Юріївна;
 • Костюченко Владислава Максимівна;
 • Гаврилюк Артем Віталійович;
 • Стадник Мар’яна Ігорівна;
 • Іванишин Олександр Олександрович;
 • Мазуренко Дмитро Олександрович.

За словами випускників, ідея відзначення учнів дуже вдала, адже приємно, що Вінницька міська територіальна громада оцінює та нагороджує своїх містян за їхні успіхи.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin