Наверх

Для дітей з багатодітних родин до свята Миколая проведуть Фестиваль

До Дня Святого Миколая хлопчиків та дівчаток з багатодітних сімей запрошують взяти участь в онлайн Фестивалі відеоробіт. Тема: «Традиції та історія виникнення свята Миколая». Дітям потрібно підготувати відео, де вони розповідатимуть цікаві факти виникнення та відзначення цього свята. Роботи можна надсилати до дев’ятого грудня. Тривалість ролика – до трьох хвилин. Автори отримають подяки та заохочувальні подарунки.

 

Про це повідомляє міська рада.

«Традиційно до Дня Святого Миколая департамент соціальної політики Вінницької міської ради організовує заходи для дітей, які направлені на розвиток їхньої творчості. Мета Фестивалю – ознайомити малечу з історією свята, традиціями та народними обрядами, сприяти розвитку їх образного мислення та самореалізації», – повідомляє директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

 

Участь у фестивалі можуть взяти діти з багатодітних сімей, які мешкають на території Вінницької МТГ та перебувають на обліку в Єдиному державному реєстрі пільговиків Вінницької міської територіальної громади. Вікова категорія учасників – до 17 років (включно).

 

Також учасники обов’язково мають заповнити анкету з короткою інформацією про родину та автора відеоролика. https://docs.google.com/document/d/1xPb_OlUxHjKulRMfkfH0dyH2coZwHwQM/edit?usp=sharing&ouid=114593997782267380846&rtpof=true&sd=true.

 

Разом із творчою роботою та анкетою, претенденти подають до відділу організаційної роботи департаменту соціальної політики міської ради копію довідки про включення до Єдиного державного реєстру пільговиків ВМТГ або посвідчення багатодітної сім’ї.

 

Відеороботи надсилати на електронну адресу: [email protected] Обов’язково потрібно зазначити ПІБ автора, адресу проживання та номер телефону. Інформацію про подання роботи необхідно  підтвердити за номером: 50-86-89.

 

16-17 грудня учасники Фестивалю отримають подяки та подарунки. Крім того, для них проведуть тематичні майстер-класи з виготовлення новорічного та різдвяного декору.

 

Також 17 грудня діти з багатодітних родин Вінницької міської територіальної громади побувають на Новорічному ранку «Я Святому Миколаю гостинно двері відчиняю» та переглянуть святкову виставу «Лисичка-сестричка та Вовк-панібрат». Заходи пройдуть у театрі ляльок.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin