Вінниця
21.07.2024
29.21° C
Вгору

Від спеки люди тупішають та стають схильними до правопорушень

Спека знижує ефективність роботи мозку людини та підвищує схильність до скоєння правопорушень. Таких висновків дійшли дослідники США, повідомляє сайт Університету штату Вашингтон.

Зв’язок між спекотною погодою та антисоціальною поведінкою вже тривалий час цікавить науковців. Психологи та інші фахівці досліджували взаємозв’язок між високими температурами та вищим рівнем домашнього насильства, нападів і госпіталізацій через передозування та спроби самогубства.

Науковці з Університету штату Вашингтон та Чиказького університету, спробували з’ясувати, як спека впливає на настрій і психічне здоров’я людей.

“Чесно кажучи, не було багато досліджень з цього приводу, і більша частина роботи проводилася в лабораторіях, де люди виконували когнітивні завдання. Я хотіла вивчити це питання на різноманітній і репрезентативній вибірці людей у ​​реальному середовищі з великою кількістю деталей”, – розповідає головна авторка дослідження, психологиня Кімберлі Мейденбауер.

Команда науковців з травня по вересень проводила опитування в агломерації Великого Чикаго, аналізуючи дані перепису населення, щоб дізнатися про доходи домогосподарств, наявність зелених насаджень і парків поблизу та ефект “міського теплового острова”, на додаток до того, що люди повідомляли самі.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin