Вінниця
12.04.2024
17.02° C
Вгору

На Кубку України з легкої атлетики вінницькі спортсмени увійшли до ТОП-10 найкращих

Нещодавно у місті Львів відбувся Кубок України з легкої атлетики у приміщенні. Від Вінницької області на змаганнях взяли участь 12 легкоатлетів, з яких четверо є вихованцями Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 1. За результатами забігів наші спортсмени вибороли місця у топ-десятці у своїх категоріях.

На турнір з’їхались понад 170 спортсменів із 20 областей України. Легкоатлети змагались у 12 різних дисциплінах.

Зокрема, на дистанції 800 метрів не було рівних вінничанину Василю Войтюку. У нього заслужене перше місце. Показали достойні результати і його друзі по спортивній школі – легкоатлети Владислав Галіброда та Євгенія Молярчук. У них відповідно IV та VII місце. А Софія Чумак у фінальному забігу на дистанції 60 метрів посіла IV сходинку.

undefined

Як зазначили у Вінницькій міській дитячо-юнацькій спортивній школі № 1, за успіхом наших легкоатлетів стоїть відданий тренерський склад – Вікторія Юнаш та Володимир Прошин. Вони разом зі своїми вихованцями пройшли усі випробування сезону, завершивши його із помітними досягненнями.

«Всіх цілей досягнуто, висновки зроблено, перспективи вимальовуються. У нас є до чого прагнути. Працюватимемо у цьому напрямку», – говорить тренерка МДЮСШ № 1 Вікторія Юнаш.

undefined

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin