На Кубку України з легкої атлетики вінницькі спортсмени увійшли до ТОП-10 найкращих
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/Screenshot_1-1.png)
Нещодавно у місті Львів відбувся Кубок України з легкої атлетики у приміщенні. Від Вінницької області на змаганнях взяли участь 12 легкоатлетів, з яких четверо є вихованцями Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 1. За результатами забігів наші спортсмени вибороли місця у топ-десятці у своїх категоріях.
На турнір з’їхались понад 170 спортсменів із 20 областей України. Легкоатлети змагались у 12 різних дисциплінах.
Зокрема, на дистанції 800 метрів не було рівних вінничанину Василю Войтюку. У нього заслужене перше місце. Показали достойні результати і його друзі по спортивній школі – легкоатлети Владислав Галіброда та Євгенія Молярчук. У них відповідно IV та VII місце. А Софія Чумак у фінальному забігу на дистанції 60 метрів посіла IV сходинку.
Як зазначили у Вінницькій міській дитячо-юнацькій спортивній школі № 1, за успіхом наших легкоатлетів стоїть відданий тренерський склад – Вікторія Юнаш та Володимир Прошин. Вони разом зі своїми вихованцями пройшли усі випробування сезону, завершивши його із помітними досягненнями.
«Всіх цілей досягнуто, висновки зроблено, перспективи вимальовуються. У нас є до чого прагнути. Працюватимемо у цьому напрямку», – говорить тренерка МДЮСШ № 1 Вікторія Юнаш.
Схожі публікації
Літня Олімпіада – 2024: онлайн-трансляція церемонії відкриття
Сьогодні, 26 липня, у Парижі офіційно розпочнуться XXXIII літні Олімпійські ігри – 2024. На цей день запланована
Як вимикатимуть світло та скільки черг буде застосовано завтра, 27 липня: подробиці
За вказівкою Укренерго графіки відключень завтра застосовуватимуться лише в години вечірнього піку споживання, повідомляє ДТЕК. Відповідно, з 17:00
Він — українське втілення вихору пристрастей! VOLKANOV у суботу у Вінниці з великим концертом
VOLKANOV у суботу з великим концертом «Тебе знайшов» у Вінниці! 27 липня о 18.00 у PIROGOV SKY,