Вінниця
02.03.2024
6.3° C
Вгору

«Нескорені духом»: департамент соцполітики запрошує людей з інвалідністю взяти участь у новому соціальному проєкті

До Міжнародного дня людей з інвалідністю департамент соціальної політики розпочинає реалізацію соціального проекту під назвою “Нескорені духом”. У співпраці з ІТ-школою “New IT School” перші 10 учасників цього проекту отримають можливість отримати сертифікат на безкоштовне навчання в галузі Excel Professional в ІТ-школі “New IT School”.

«Ми запрошуємо для участі жителів нашої громади віком 17+, які досягли успіху в одній або декількох сферах діяльності для того, щоб вони поділились своїми думками, поглядами, мріями, здобутками. Їхні реальні життєві історії про те, як не опускати руки, бути вимогливим до себе, упевнено прямувати до мети й приносити користь суспільству, будуть покладені в основу мотиваційного сюжету та низки тематичних дописів у соціальних мережах. Це допоможе підтримати тих, хто перебуває в стані кризи та постійних стресів через проблеми, пов’язані з інвалідністю, а також запалити в їхніх серцях вогонь та подарувати надію на щастя», – зазначила директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова.

«Нескорені духом» – це мотиваційний проєкт, спрямований на сприяння правам людей з інвалідністю шляхом посилення їхньої участі та лідерства у Вінницькій міській територіальній громаді.

«Мета цієї ініціативи – показати реальні приклади людей, які продовжують жити наповну попри інвалідність. Чимало відомих особистостей, маючи серйозні проблеми зі здоров’ям, не зупинились і довели собі та світу, що інвалідність – не обмеження, а новий простір для досягнень. Про це засвідчують історії їхнього життя», – каже координаторка проєкту Оксана Павлюк.

Учасників проєкту нагородять спеціальними сертифікатами, які дадуть можливість безкоштовно пройти курс навчання за напрямом Excel Professional в ІТ-школі «New IT School» та отримати документ про закінчення курсів: фірмовий Сертифікат New IT School відповідного з навчальним курсом, що підтверджує термін навчання та отриманий рівень знань. Більше інформації про курс [тут](https://itschool.vn.ua/excel-professional-17/.

Ініціатива орієнтована на вінничан та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, які зареєстровані на території Вінницької міської територіальної громади та мають вік від 17 до 60 років.

Учасниками проєкту можуть стати перші 10 кандидатів, які надішлють своє фото та лист із власною історією успіху (15-20 речень) на електронну адресу: [email protected] та завчасно зареєструються тут.

Заявки приймають до 16:00 год. 30 листопада 2023 року.

Координаторка заходу та контактна особа: Павлюк Оксана Володимирівна, тел.: 50-86-92

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin