Вінниця
03.12.2023
-2° C
Вгору

Учениця Вінницької дитячої музичної школи здобула перемогу в конкурсі «Талановита країна»

Вихованка Вінницької дитячої музичної школи № 2 Катерина Чала здобула диплом лауреата І ступеня у Національному конкурсі вокального мистецтва «Талановита країна». Конкурс відбувався в столиці України місті Києві.

Як розповіла наставниця дівчинки Мирослава Куртаніч, Катерина разом із рідними переїхали до Вінниці з Луганської області у травні 2022 року. З того часу дівчинка почала активно відвідувати заняття у класі сольного співу Вінницької дитячої музичної школи № 2.

На конкурсі юна вокалістка представляла пісню своєї викладачки з вокалу – пані Мирослави, яка має назву «Золотий світ дитинства».

«Ми пишаємося нашим результатом, тому, що конкурс рейтинговий. Двоє з членів журі – вокальні тренери проєкту «Голос. Діти», а третя до того ж член журі конкурсу «Чорноморські ігри», – зауважила викладачка ВДМШ № 2 Мирослава Куртаніч.

Окрім співів, Катерина Чала, відвідує заняття з класу фортепіано в закладі у викладачки Алли Діберт, розкриваючи в собі ще один музичний талант.

За словами пані Мирослави, вокал для дівчинки – це додатковий предмет.

«Катруся надзвичайно трудолюбива, у свій вільний час полюбляє займатись танцями, її пристрасть – це хіп-хоп. Вона проявляє й свій талант у малюванні та ліпленні з пластиліну, – говорить Мирослава Куртаніч. – Для нас педагогів одне задоволення спостерігати за розвитком такої творчої особистості».

Також вона додала, що найбільшою мрією її учениці є участь у проєкті «Голос. Діти».

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin