Майже 40 років за кермом трамвая: історія Надії Кривунець, яка перевезла мільйони пасажирів у Вінниці

Надія Антонівна Кривунець майже 40 років за кермом трамвая та перевезла мільйони пасажирів у Вінниці.
Зі своєю співробітницею познайомили читачів на сторінці Вінницької транспортної компанії.
«У 1985 році закінчила профтехучилище й по сьогоднішній день, це майже 40 років, я працюю на посаді водія трамвая. Звикла до роботи, й працюю», – говорить Надія Антонівна.
У транспортній компанії додають, що сила в людях, які щодня роблять свою роботу з душею.
Пані Надіє не єдина з таким досвідом роботи на підприємстві. Її колега Галина Василівна Фрицюк, теж працює у ВТК майже 40 років. Колись керувала трамваєм на лінії, а сьогодні – на службовому вагоні, допомагає бригадам швидко дістатись до місця несправностей.
Чоловік пані Галини – Олександр Васильович теж працівник ВТК. Починав свій шлях у транспортній компанії як водій тролейбуса, а з 1989 року працює у службі колії.
«Ми з чоловіком і познайомились тут, на роботі. Разом уже майже 30 років. А вдома після роботи я сідаю за вишивку – це найкраще, що заспокоює нервову систему», – каже Галина Василівна.
Фото з сайту ВТК
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Укрзалізниця змінила графік руху чотирьох поїздів з Вінниччини: що відомо