Вінниця
21.07.2026
16.02° C
Вгору

Декларація з «мінусом» у 8 мільйонів: НАЗК зацікавилося депутатом із Вінниччини

Національне агентство з питань запобігання корупції передало правоохоронцям матеріали щодо депутата Хмільницької міської ради на Вінниччині. Під час перевірки його декларації за 2025 рік фахівці виявили недостовірні відомості майже на 8 мільйонів гривень.

Про це інформує ЦВД.

Як повідомили в НАЗК, на початку липня 2026 року до Національної поліції України було скеровано п’ять повідомлень про можливі кримінальні правопорушення, виявлені за результатами повних перевірок декларацій. Одне з них стосується саме депутата з Вінницької області.

За інформацією агентства, у декларації посадовця за 2025 рік зафіксовано розбіжності на суму понад 7,97 млн грн. У зв’язку з цим НАЗК вбачає у його діях ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366-2 Кримінального кодексу України — декларування недостовірної інформації.

Читайте також:

Наслідки негоди на Вінниччині: повалені дерева, підтоплений будинок і десятки викликів ДСНС

Розтрощені авто і загиблий водій: на Вінниччині трапилися дві моторошні ДТП

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin