У Вінниці викрили порушника, який незаконно викидав будівельні відходи
Інспектори КП «Муніципальна варта» Вінницької міської ради під час чергового обстеження виявили факт організованого викидання будівельного сміття поблизу будинку №37 по вулиці Гонти.
Про це пише Муніципальна варта міста Вінниці, як передає ЦВД.
За результатами перевірки встановлено особу, причетну до порушення. На неї складено адміністративний протокол за порушення правил благоустрою міста.
У «Муніципальній варті» нагадують, що будівельні відходи необхідно вивозити виключно у визначеному порядку та до спеціально відведених місць. Мешканців закликають дотримуватися правил благоустрою, аби зберігати чистоту та порядок у громаді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
П’ятеро чоловіків прив’язали перехожого до дерева й забили його до смерті
Віднесло у море: на Одещині припинили активні пошуки 10-річної дівчинки
На Вінниччині з’являється сарана: чи є загроза масового нашестя
Туристичний автобус перекинувся з 54 пасажирами на Хмельниччині: постраждала 12-річна дівчинка з Вінниччини
З Вінниці до Америки: українські снеки виходять на полиці Walmart
Коментарі у Facebook





