Як айтішник-невдаха намагався втекти за кордон із підробленими документами
У пункті пропуску «Могилів-Подільський» прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону 28-річним жителем Кіровоградської області. Чоловік надав документи, що начебто підтверджують його відрядження: наказ, посвідчення та бронювання. Однак під час співбесіди виникли сумніви — “відкомандирований” не зміг пояснити, як саме отримав ці документи, та не мав жодного зв’язку з ІТ-компанією, від імені якої їх було видано.
Про це повідомляє ЦВД, посилаючись на Могилів-Подільський прикордонний загін.
Для перевірки інформації прикордонники зв’язалися з посадовою особою, чий підпис стояв на наказі. Як з’ясувалося, ця особа вже перебуває за кордоном і нікому таких документів не підписувала.
Факт підробки підтвердився. Чоловікові відмовили у пропуску через державний кордон.
За фактом правопорушення направлено повідомлення до Нацполіції за ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».




