25.08.2026
Виховує 10 дітей: вінничанку відзначили званням «Мати-героїня»

День Незалежності України став особливим для родини заступника начальника Управління ДМС у Вінницькій області Володимира Кушніра. Його дружина Олена отримала почесне державне звання «Мати-героїня».

Про це інформує ЦВД, посилаючись на Міграційну службу Вінницької області.

Подружжя Кушнірів виховує десятьох дітей. У Міграційній службі Вінниччини зазначили, що така велика родина — це не лише радість, а й щоденна турбота, відповідальність, терпіння та любов.

Звання «Мати-героїня» присвоюють жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, створивши належні умови для їхнього розвитку та виховання.На зображенні може бути: немовля

Для родини Кушнірів нагородження Олени саме у День Незалежності стало особливо символічним. Колеги привітали багатодітну матір із відзнакою та побажали родині добробуту, тепла, взаєморозуміння й щасливих дитячих усмішок.

Державна нагорода «Мати-героїня» є визнанням вагомого внеску жінки у виховання дітей та засвідчує повагу держави до її материнської праці.

Читайте також:

Пенсіонерам можуть скасувати доплату у 1000 гривень: причина

У Вінниці на зупинці громадського транспорту виявили боєприпаси

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin