18.08.2026
Вінницьку транспортну компанію очолить новий керівник

У Вінниці стартує перехід до сучасної системи управління комунальними підприємствами. Першим кроком у цьому напрямку стало оголошення відкритого конкурсу на посаду генерального директора КП «Вінницька транспортна компанія».

Кандидати можуть подати необхідні документи для участі у відборі до 4 вересня 2026 року включно.

Про це інформує ЦВД, посилаючись на Вінницьку міську раду.

«Після завершення прийому документів кандидати проходитимуть кілька етапів оцінювання, зокрема перевірку відповідності кваліфікаційним вимогам, співбесіди з рекрутинговим партнером та відбірковою комісією. За результатами конкурсу буде визначено кандидата для призначення на посаду генерального директора», – розповів директор департаменту транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради Андрій Сорокін.

Серед ключових завдань майбутнього очільника підприємства – підвищення операційної ефективності діяльності, забезпечення фінансової стійкості, підвищення якості надання послуг з перевезення пасажирів, втілення довгострокової програми модернізації та запровадження сучасних управлінських підходів.

До організації та проведення відкритого відбору також залучили професійного рекрутингового партнера – компанію Talentor Ukraine, яка забезпечить повний супровід процесів пошуку та якісного оцінювання кандидатів.

Відкритий конкурс на посаду керівника Вінницької транспортної компанії є одним із практичних кроків міста у впровадженні сучасної моделі управління великими комунальними підприємствами. Цю роботу Вінниця проводить у партнерстві з програмою EU4Reconstruction (Напрямок 2), використовуючи міжнародну експертизу та принципи корпоративного врядування OECD.

Вінниця стала однією з чотирьох українських громад, відібраних на конкурсній основі для участі в EU4Reconstruction. Партнерство дає місту можливість залучити міжнародну експертизу та ресурси для реалізації визначених громадою змін. Програма EU4Reconstruction підтримується урядами Данії, Німеччини, Франції та Литви, а загальний обсяг її грантового фінансування становить 37 млн євро.

Співпраця Вінниці з міжнародними партнерами охоплює три напрями. Перший – експертна підтримка міста в оновленні Стратегії розвитку Вінницької міської територіальної громади. Другий – впровадження сучасних підходів до підготовки та реалізації проєктів публічних інвестицій, зокрема розроблення передпроєктної документації та техніко-економічних обґрунтувань. Третій – удосконалення системи управління комунальними підприємствами. Саме в межах цього напряму Вінниця розпочала роботу над новими управлінськими підходами у Вінницькій транспортній компанії.

Наступний етап цієї роботи передбачає впровадження у Вінницькій транспортній компанії системних елементів корпоративного врядування: стратегічного планування, ключових показників ефективності (KPI), механізмів внутрішнього контролю та незалежного нагляду.

Деталі конкурсу – тут.

Читайте також:

Намагався сам загасити вогонь: у Козятині 74-річний чоловік отримав опіки

На Вінниччині у п’яти населених пунктах тимчасово припинять газопостачання

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin