Вінниця
19.07.2026
17.03° C
Вгору

Вінничанин намагався перетнути кордон сховавшись під подушками

У пункті пропуску «Могилів-Подільський» прикордонники виявили 29-річного жителя Вінниці, який намагався незаконно виїхати з України, сховавшись під речами у салоні мікроавтобуса.

Про це інформує ЦВД, посилаючись на Могилів-Подільський прикордонний загін.

Автомобілем Volkswagen керувала жінка, яка разом із чотирма дітьми планувала законну подорож за кордон. Проте серед дитячих речей під подушками «знайшовся» ще один пасажир – голова сімейства. Чоловік, маючи підстави для законного перетину кордону, не оновив військово-облікові документи й вирішив обійти прикордонний контроль. За кермом автівки перебував його родич, який і сприяв реалізації цієї «незвичної мандрівки».

Прикордонники оперативно виявили порушника та встановили всі обставини події. Замість подорожі за кордон чоловік отримав інший «маршрут» – назад в Україну та адміністративне стягнення.

Щодо водія мікроавтобуса направлено повідомлення до Нацполіції за ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон».

Читайте також:

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin