Вінничанка Анна Сипко виборола бронзу престижного міжнародного турніру в Австрії
Тхеквондистка Анна Сипко з Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 у складі кадетської команди національної збірної України виборола бронзову нагороду на міжнародному рейтинговому турнірі класу G-1 з пумсе «Austrian Open Poomsae» (ВТФ). Захід 20-21 червня проходив у Відні (Австрія). Про це повідомляє Вінницька міська рада, передає ЦВД.
Разом із Анною у складі української команди виступали спортсменки з Дніпропетровської області. На шляху до нагороди українки у першому колі впевнено перемогли команду Боснії і Герцеговини, а у півфіналі поступилися представницям Німеччини, які в підсумку стали чемпіонками турніру.
У турнірі взяли участь спортсмени з 12 країн світу, серед яких Австрія, Німеччина, Данія, Норвегія, Польща, Боснія і Герцеговина, Словаччина, Італія, США, Україна та Малайзія. Конкуренція була надзвичайно високою: лише в особистій категорії за нагороди змагалися 43 учасниці.
У турнірі взяли участь спортсмени з 12 країн світу, серед яких Австрія, Німеччина, Данія, Норвегія, Польща, Боснія і Герцеговина, Словаччина, Італія, США, Україна та Малайзія. Конкуренція була надзвичайно високою: лише в особистій категорії за нагороди змагалися 43 учасниці.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
П’ятеро чоловіків прив’язали перехожого до дерева й забили його до смерті
Віднесло у море: на Одещині припинили активні пошуки 10-річної дівчинки
На Вінниччині з’являється сарана: чи є загроза масового нашестя
Туристичний автобус перекинувся з 54 пасажирами на Хмельниччині: постраждала 12-річна дівчинка з Вінниччини
З Вінниці до Америки: українські снеки виходять на полиці Walmart
Коментарі у Facebook




