Вінниця
18.07.2026
19.89° C
Вгору

Відключення води та світла у Вінниці 8 квітня: перелік адрес

У середу, 8 квітня, Вінниця функціонує у звичному режимі: громадський транспорт працює стабільно, а всі комунальні послуги подаються без перебоїв.

Як повідомляють у відділі оперативного реагування «Цілодобова варта», відключення електроенергії для населення не передбачені. Водночас для промисловості та бізнесу діятимуть погодинні обмеження у періоди з 7:00 до 10:00 та з 19:00 до 22:00. Це пов’язано з наслідками масованих ворожих атак на енергетичну інфраструктуру країни.

Також у місті заплановано проведення ремонтних робіт на інженерних мережах.

Про це пише ЦВД, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Бригади КП «Вінницяоблводоканал» лагодитимуть водогони за такими адресами:

  • вул. Зарічна, 82;
  • просп. Юності, 45;
  • вул. Пирогова, 59-А.

Водопостачання відновлять одразу по завершенні робіт.

У КП «Вінницяміськтеплоенерго» повідомляють про тимчасове призупинення подачі гарячої води за адресами:

  • вул. Стрілецька, 31, 31-А, 35, 43, 45, 47;
  • вул. Пирогова, 112.

Причина – ремонтні роботи.

А у «Вінницьких міських електромережах» попереджають про тимчасові відключення світла на: вул. Магістратська, 124-148. вул. Л. Українки, вул. Р. Шухевича, вул. В. Барки, вул. М. Драгоманова, вул. та проїзди Генерала Арабея, вул. Д. Михайловського, вул. Ґрохольських. Причина – планові заходи на трансформаторних підстанціях.

Зателефонувати до «Цілодобової варти» вінничани можуть за номерами: 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60.

Читайте також:

У Вінниці курсанти випікали хліб для Захисників, які проходять лікування

У Калинівській громаді щоп’ятниці будуть знешкоджувати залишки БпЛА

Тіло трирічного хлопчика виявили у водоймі на Рівненщині

Падіння зі скелі у Вінниці: рятувальники евакуювали потерпілого

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin