Угода про припинення війни буде досягнута всіма сторонами до кінця місяця, можливо, навіть цього тижня – Politico
Білий дім має намір представити нову велику мирну угоду з Росією, яка, за словами чиновників, нарешті покладе край війні в Україні. Як пише Politico, в Адміністрації Дональда Трампа розраховують, що угода про припинення війни в Україні буде досягнута всіма сторонами вже найближчими днями.
Про це інформує ЦВД, посилаючись на Уніан.
“Високопоставлений представник Білого дому повідомив, що, за їхніми очікуваннями, рамковий документ про припинення конфлікту буде узгоджено всіма сторонами до кінця цього місяця – а можливо, “вже цього тижня”, – пише видання.
Однак у розробці нового мирного плану, схоже, не брали участі ні Україна, ні союзники Америки в Європі, пише видання. Також поки невідомо, які рішення передбачаються щодо найгостріших питань, пов’язаних із захопленням Росією великих ділянок української території, викраденням десятків тисяч українських дітей або гарантіями безпеки для України.
“Те, що ми збираємося запропонувати [Україні], розумно… Нам, по суті, плювати на європейців. “Головне – щоб Україна погодилася”, – сказав високопоставлений чиновник Білого дому.
Як зазначають оглядачі Politico, у Білому домі вважають, що Україна наразі перебуває в такому становищі, з огляду на корупційні скандали, які переслідують Зеленського, та на те, де нині розташовані лінії фронту, що, на їхню думку, вони можуть примусити її ухвалити цю угоду.
“Вони кажуть, що це розумно; це те, що, на їхню думку, буде прийнятно для України”, – наголошується в статті.




