Вінниця
18.04.2025
21.86° C
Вгору

У Вінниці змінили рух громадського транспорту 8 квітня: причина

У Департаменті транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради повідомили, що внаслідок нічної аварії, в районі Гніванського шосе, постраждала опора контактної мережі КП «Вінницька транспортна компанія».

У зв’язку із аварією, обмежено рух транспорту. На цій ділянці пасажирів перевозитимуть тролейбуси з автономним ходом. Вони курсуватимуть за маршрутами №12, 13, 14, 19.

У Департаменті також зазначили, що пасажири можуть скористатися маршрутним таксі №10а. Інтервал їх руху буде зменшено, тобто ходитимуть вони частіше.

«У разі необхідності, виїдуть додаткові муніципальні автобуси. Вони курсуватимуть за маршрутом «Аграрний університет – Валентина Отамановського».

Сподіваємось на ваше розуміння та оперативне відновлення транспортного руху», – підкреслили в Департаменті.
Фото – ілюстративне

Читайте також: Дощ зі снігом та вітер: якою буде погода на Вінниччині 8 квітня
Гривня продовжує зміцнення: офіційний курс валют на 8 квітня
Сьогодні Вінниця прощається із Захисниками України Андрієм Загнибедюком та Олександром Тарасенком
У Вінниці 8 квітня зникне світло та вода: за якими адресами чекати відключень

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin