новини міста ідей
4 листопада близько 16:35 на вулиці А. Янгеля у Вінниці сталася дорожньо-транспортна пригода. За попередніми даними слідства, 20-річний водій BMW здійснив наїзд на 40-річну місцеву мешканку, яка їхала попереду на електросамокаті. Внаслідок зіткнення жінка отримала травми та була госпіталізована.
Про це повідомляє поліція Вінниччини.
У водіїв відібрані зразки крові для проведення токсикологічної експертизи. Транспортні засоби поміщені на арештмайданчик.
За фактом автопригоди відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).
За таке правопорушення передбачено покарання – до 3 років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Дбаємо про вашу приватність. Ми використовуємо cookie для знеособленої аналітики відвідувань — це допомагає робити сайт кращим. Детальніше