Вінниця
11.06.2026
23° C
Вгору

У Вінниці подякували педагогам, які виховали призерів олімпіад

Від інформаційних технологій, математики та фізики до польської мови, історії, правознавства, географії, біології, хімії та зоології — упродовж навчального року вінницькі школярі здобували відзнаки в предметних олімпіадах, конкурсах і наукових змаганнях різних рівнів.

Про це інформує ЦВД, посилаючись на Вінницьку міську раду.

За цими результатами стоїть щоденна праця педагогів, які готували учнів до інтелектуальних випробувань і допомагали їм демонструвати знання на рівні області та всієї України.У Вінниці відзначили педагогів, які підготували переможців Всеукраїнських олімпіад

За щоденну працю, яка допомагає учням глибше пізнавати улюблені предмети, виходити за межі шкільної програми, зростати та вірити у власні сили, вчителям подякував Вінницький міський голова Сергій Моргунов. Він зустрівся з вінницькими педагогами, чиї учні цього року стали призерами Всеукраїнських олімпіад, а також вчителями – переможцями Всеукраїнського конкурсу «Учитель року».У Вінниці відзначили педагогів, які підготували переможців Всеукраїнських олімпіад

«Лише цього навчального року вінницькі учні вибороли 15 призових місць на Всеукраїнських олімпіадах з різних предметів. За кожним таким результатом – робота вчителя, який був поруч, пояснював, підтримував і допомагав рухатися далі. Дуже важливо, коли педагог бачить успіх своїх учнів і водночас результат власної праці. Дякую вам за відданість своїй справі, за підтримку талановитої молоді й за те, що вінницькі діти гідно представляють нашу громаду серед найсильніших школярів країни», – зазначив він.

У 2025–2026 навчальному році учні закладів освіти Вінницької громади показали сильні результати на предметних олімпіадах різних рівнів. На міському етапі вони здобули 950 перемог і призових місць, на обласному – 187.

Вчителька хімії Наталя Леонова підготувала призера Всеукраїнської олімпіади з хімії – учня 10 класу Вінницького технічного ліцею Ярослава Тарана.У Вінниці відзначили педагогів, які підготували переможців Всеукраїнських олімпіад

«Мій учень мав завдання відтитрувати речовину. Титрування – це визначення кількості певної речовини в досліджуваному об’єкті. До цього етапу ми змогли підготуватися, і він його добре знав. Інше завдання було – синтезувати речовину й розрахувати її вихід. За чотири місяці підготовки мій учень зміг посісти перше місце на обласному етапі з великим відривом, а потім здобути третє місце на всеукраїнському рівні, – це, вважаю, більше заслуга самої дитини, ніж учителя», – розповіла Наталя Леонова.

За кожним таким результатом – тривала підготовка, додаткові заняття, складні завдання, розбір помилок і педагог, який вчасно бачить здібність дитини та допомагає їй вирости у перемогу.У Вінниці відзначили педагогів, які підготували переможців Всеукраїнських олімпіад

Читайте також:

Загибель чоловіка та жінки на вулиці Привокзальній у Вінниці: подробиці від поліції

Трагедія серед білого дня: у Вінниці загинули чоловік та жінка

Вінниця відмовилася від польських автобусів: Сергій Моргунов прокоментував ситуацію

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin