20.08.2026
У Тиврові та Могилеві-Подільському намагалися підкупити правоохоронців
На Вінниччині поліція за один день зафіксувала два випадки пропозиції хабарів правоохоронцям. Обидва інциденти сталися 19 серпня — у Тиврові та на пункті пропуску «Могилів-Подільський — Отач».
Про це інформує ЦВД, посилаючись на поліцію Вінниччини.

У Тиврові патрульні зупинили автомобіль Volkswagen за порушення ПДР. Під час перевірки з’ясувалося, що 23-річна водійка ніколи не отримувала посвідчення водія. Аби уникнути відповідальності, вона запропонувала поліцейським 30 тисяч гривень і поклала гроші до службового автомобіля. На місці працювала слідчо-оперативна група. На жінку також склали адміністративний протокол за ч. 5 ст. 126 КУпАП.

Ще один випадок стався на пункті пропуску «Могилів-Подільський — Отач». 41-річний житель Тернополя запропонував прикордонникам 3 тисячі доларів, щоб безперешкодно потрапити до Молдови. Гроші вилучили як речовий доказ.

За обома фактами правоохоронці відкрили кримінальні провадження за ч. 1 ст. 369 КК України. За пропозицію неправомірної вигоди передбачене покарання до чотирьох років позбавлення волі.

Водночас відповідно до Конституції України особа вважається невинуватою, доки її вину не доведено в законному порядку та не встановлено обвинувальним вироком суду.

Читайте також:

Ласти, гідрокостюм і заплив до Молдови: прикордонники затримали вінничанина

Оля Полякова потрапила в ДТП разом із донькою Марією

Шість Захисників із Вінницької області повернулися з російського полону

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin