У Козятині 54-річна жінка намагалась проникнути в стоматологію
Ввечері 13 вересня о 21:45 на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони у Вінницькій області надійшов сигнал «Тривога» з охоронюваного об’єкта — стоматологічної клініки у Козятині.
Про це інформує ЦВД, посилаючись на поліцію охорони Вінницької області.
На виклик миттєво виїхав наряд реагування Хмільницького районного відділу поліції охорони. Уже за дві хвилини поліцейські прибули на місце та виявили пошкоджені вікна медзакладу.

Свідки повідомили правоохоронцям про підозрілу жінку, яку бачили біля приміщення. Нею виявилася 54-річна місцева мешканка. Наразі поліцейські з’ясовують усі обставини події.
Факт події задокументовано бодікамерою поліцейських. Для подальшого з’ясування обставин на місце була викликана слідчо-оперативна група місцевого відділу поліції.




