Штрафи до 6 тисяч гривень: на Вінниччині нагадали про заборону спалювання трави
Державна екологічна інспекція у Вінницькій області нагадує громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки та закликає відповідально поводитися з вогнем під час перебування на природі, біля водойм, у лісах та на присадибних ділянках, як передає ЦВД.
“Пожежі в природних екосистемах завдають значної шкоди довкіллю. Вогонь знищує рослинність, гнізда птахів, дрібних тварин, комах та інших живих організмів. Часто полум’я швидко поширюється на великі території, випалюючи все на своєму шляху. Відновлення таких ділянок може тривати роками”, – йдеться у повідомленні.
Підпал сухої рослинності є порушенням природоохоронного законодавства та тягне за собою адміністративну відповідальність:
В екоінспекції закликають мешканців Вінниччини бути відповідальними та не наражати на небезпеку себе і навколишнє природне середовище.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
У «Резерв+» призупинили важливі сервіси: що сталося
Стало відомо про загибель трьох Захисників з Вінницької області
Троє випускників Калинівської громади склали НМТ на максимальні 200 балів
Найстаріший паровоз України вирушить у рейс: деталі вікенду в Гайвороні
Коментарі у Facebook




