Помер 102-річний ветеран з Вінниччини – учасник Другої світової війни
4 вересня 2025 року перестало битися серце Рожевського Анатолія Станіславовича, 102-річного учасника Другої Світової війни та останнього фронтовика Погребищенської громади.
Про це інформує ЦВД, посилаючись на Погребищенську об’єднану громаду.
Анатолій Станіславович народився 10 жовтня 1922 року. Ще студентом першого курсу Харківського інституту механізації сільського господарства він був мобілізований на фронт 26 червня 1941 року. Його бойове хрещення відбулося на Білоруському фронті, де він отримав важке поранення в ногу. Після тривалого лікування Рожевський повернувся до бойових дій і служив у складі 50-ї танкової дивізії зʼєднання 7652 до закінчення війни.
За мужність та відвагу Анатолій Станіславович був нагороджений орденом «За мужність» та багатьма медалями.
Після завершення війни Рожевський присвятив себе педагогічній діяльності: багато років працював учителем музики і співів у Погребищенській ЗОШ №2, виховуючи нові покоління школярів.
Щирі співчуття рідним і близьким Анатолія Станіславовича.




