Вінниця
04.06.2026
12° C
Вгору

Нестерпний сморід від свиней: у Вінниці оштрафували мешканців

Інспектори Муніципальної варти склали адміністративні протоколи за ст. 152 КУпАП (порушення правил благоустрою) перевіривши кілька приватних домоволодінь після звернень мешканців.

Про це повідомили на сторінці Муніципальної варти, як передає ЦВД.

«На одній із ділянок виявили одразу три вигрібні ями без герметичного дна — нечистоти просочувались у ґрунт, що загрожує забрудненням землі та підземних вод. В іншому випадку, біля житлових будинків утримували велику кількість свиней та худоби, а відходи з вигрібної ями за допомогою насоса зливали просто на присадибну ділянку. Це спричинило сильний неприємний запах, який відчували сусіди та перехожі», – зазначено у повідомленні.

У Вінниці сусіди поскаржились на запах від свиней, інспектори «виписали штраф»У Вінниці сусіди поскаржились на запах від свиней, інспектори «виписали штраф» - фото 2

У Вінниці сусіди поскаржились на запах від свиней, інспектори «виписали штраф» - фото 3У Вінниці сусіди поскаржились на запах від свиней, інспектори «виписали штраф» - фото 4У Вінниці сусіди поскаржились на запах від свиней, інспектори «виписали штраф» - фото 5

Фото зі сторінки Муніципальної варти

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Постраждала 10-річна дівчинка: у Гнівані зіткнулися легковик та КамАЗ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий антирекорд: росія вночі атакувала Україну 728 дронами та 13 ракетами

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin