У ніч проти 27 серпня ворог атакував Україну двома протикорабельними ракетами «Онікс» із ТОТ АР Крим, балістичними ракетами Іскандер-М/KN-23 з Брянської та Курської областей, а також 258 ударними БпЛА.
Про це повідомили у Повітряних силах України, як передає ЦВД.
Основні напрямки удару — Одещина, Київщина, Дніпропетровщина, Полтавщина, Запоріжжя. За попередніми даними, станом на 09:00, протиповітряною обороною збито/подавлено протикорабельну ракету Онікс, 7 балістичних ракет Іскандер-М/KN-23, 3 S8000 «Бандероль», а також 222 ворожих БпЛА.
Київ
Внаслідок російської атаки у ніч проти четверга, 27 серпня, в Шевченківському районі Києва значно пошкоджене приміщення однієї з гімназій, повідомив мер столиці Віталій Кличко.
Крім того, вибуховою хвилею вибило вікна в комунальному медзакладі. У Подільському районі уламки впали у дворі між житловими будинками.
На місцях працюють слідчо-оперативні групи, вибухотехніки та інші служби. Правоохоронці документують наслідки чергового воєнного злочину РФ проти мирного населення.
Кривий Ріг
У ніч проти 27 серпня окупанти атакували промислове підприємство в Кривому Розі, застосувавши дві балістичні ракети. Голова обласної військової адміністрації Олександр Ганжа у своєму Telegram-каналі наголосив, що внаслідок удару постраждали троє людей.
Одеса
Армія Росії майже всю ніч та ранок атакувала Одесу, внаслідок чого зафіксовано низку пошкоджень. Унаслідок ударів пошкоджено об’єкти інфраструктури, навчальний заклад та багатоповерховий будинок.
Наразі всі обставини та масштаби руйнувань уточнюють. Водночас інформації про постраждалих не надходило.



