ДТП на Вінниччині: водій ВАЗ збив велосипедистку
20 січня в селі Ворошилівка сталася дорожньо-транспортна пригода. За попередніми даними слідства, водій автомобіля ЗАЗ не встиг уникнути зіткнення з велосипедисткою, яка рухалася узбіччям у попутному напрямку. Внаслідок інциденту 57-річна місцева жінка отримала травми та була госпіталізована.
Про це повідомляє поліція Вінниччини.
У водія здійснено забір крові для проведення експертизи на стан сп’яніння. Авто помістили на арештмайданчик.
Слідчі розслідують кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).
Санкція статті передбачає до трьох років обмеження волі з трирічним позбавленням права керувати транспортними засобами.
Схожі публікації
У Вінниці водійка збила 22-річну дівчину на пішохідному переході
Дорожньо-транспортна пригода трапилася 1 червня близько 21:30 у Вінниці на проспекті Юності. Про це інформує відділ
Смертельна аварія і наїзд на пішохода: що трапилося на дорогах Вінниччини минулої доби
Аварії трапилися 31 травня у Вінницькому районі та обласному центрі. Про це пише відділ комунікації поліції Вінницької
Трагедія під Ксаверівкою: в аварії загинули мати та 12-річна донька
30 травня близько 10:00 поблизу села Ксаверівка трапилася дорожньо-транспортна пригода за участі легкового автомобіля та вантажівки. Про




