Вінниця
23.06.2024
27° C
Вгору

Від коронавірусної інфекції вилікувалося 10 313 вінничан, продовжує хворіти 1670

З початку пандемії коронавірусу у Вінниці перехворіло майже 3,3% людей. Наразі в області коронавірус забрав життя 230 вінничан. Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.

Статистика останнього тижня свідчить про зменшення рівня інфікування серед людей середньої вікової категорії. Водночас у Вінниці зріс відсоток інфікованих осіб похилого віку (65+).

– Ці люди мають чимало супутніх захворювань: серцева недостатність, цукровий діабет 2 типу, гіпертонічна хвороба тощо. Саме це призводить до складного перебігу хвороби та летальних випадків, – йдеться у повідомленні.

Директор Департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш, зазначив, що з початку пандемії у Вінниці лабораторно підтверджено 12 213 випадків інфікування коронавірусом (станом на 31 січня 2021 року). З них одужало 84,4%, або 10313 людей, померло 230 вінничан, а продовжують лікування 1670 пацієнтів.

Зокрема під контролем сімейних лікарів наразі перебуває 1365 людей: 501 особа – члени сімей, контактні громадяни, групи ризику інфікування коронавірусом; 837 – з встановленим коронавірусом (легкий або безсимптомний перебіг); 27 осіб з підозрою на ковід під амбулаторним спостереженням.

Повідомляється, що станом на сьогодні перехворіло майже 3,3% від загальної кількості вінничан. Також відомо, що Вінниця, за рівнем тестування на COVID-19, – на другому місці в Україні.

– Охоплення населення тестуванням складає 561 на 100 тисяч населення. Це другий показник в Україні після Києва. Захворюваність також знизилась – 264 випадки за сто тисяч за останні 14 днів, – розповів Олександр Шиш.

Щодо завантаженості ліжок у закладах, де лікують хворих на коронавірус, то на 31 січня з підтвердженим ковідом, цей показник складає 34%, а разом з підозрами – 50%. Використання кисневих точок – до 40%. У міській раді повідомили, що всі стаціонари мають вільні місця – як загальні, так і оснащені киснем.

– Ми вкотре закликаємо вінничан бути відповідальними та дотримуватися всіх правил карантину, щоб не допустити масштабної хвилі захворюваності. Правила дуже прості, але від них залежить життя кожного з нас. Тому носіть маски, дотримуйтесь дистанції, регулярно дезінфікуйте або мийте руки, також дезінфікуйте особисті речі, предмети та поверхні, до яких часто торкаєтесь. Якщо відчуваєте перші ознаки недуги – зателефонуйте до сімейного лікаря. Якщо у вас виявили вірус, але ви не потребуєте госпіталізації, дотримуйтесь правил самоізоляції, – зазначив директор Департаменту.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin