Вінниця
02.06.2023
15.09° C
Вгору

Пенсіонери у Вінниці протестували за зменшення тарифів на комуналку

Сьогодні вінницькі пенсіонери влаштували черговий «тарифний» мітинг. Мітингарі вимагали від центральної влади скасувати підвищення тарифів на комуналку.

Серед вимог:

  • скасувати підвищення тарифів на природній газ та послуги розподілу природного газу
  • повернути пільгові 100 кіловат на електроенергію
  • звільнення всіх робітників НКРЕКП
  • націоналізацію всіх енергопостачальних компаній.

Нагадаємо, Уряд встановив граничну ціну на газ для населення на рівні 6,99 грн за кубометр. Для вінничан, яких обслуговує ТОВ «Газовик», знизили тариф на доставку газу. Тарифи на тепло та гарячу воду до кінця опалювального сезону підвищувати не будуть.

Пенсіонери та громадяни, які не можуть оплачувати комунальні послуги, мають право на субсидії.

Також відомо, що в міністерстві соціальної політики напрацювали проект рішення Уряду щоб компенсувати скасування пільгових 100 кіловат. Після його затвердження окремим категоріям споживачів електроенергії виплачуватимуть компенсації:

  • населення, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками (у тому числі в сільській місцевості) і станом на 31 грудня 2020 року мало право на знижену Ціну;
  • населення, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (у тому числі в сільській місцевості) і станом на 31 грудня 2020 року мало право на знижену ціну;
  • багатодітні, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, шляхом установлення за спеціальним фондом державного бюджету обсягу видатків споживання за новою бюджетною програмою Міністерства соціальної політики за рахунок залишку коштів спеціального фонду, який обліковується за Міністерством соціальної політики станом на 1 січня 2021 року.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin