У Вінницькій міськраді вирішили, яким буде навчання у школах після карантину
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2021/01/400_0_1600166877-5784.jpg)
Уже наступного тижня в Україні закінчується посилений карантин, який був запроваджений урядом на два тижні. Тепер чи повернуться після нього учні за парти, розповіли у Вінницькій міській раді.
За інформацією мерії, учні 1-4 та 9-11 класів повернуться до очної форми навчання. Учні 5-8 класів навчатимуться за змішаною формою, а дітей розподілять по групах. Частина з них ходитиме до школи, інші навчатимуться дистанційно. Групи змінюватимуться через тиждень. Обов’язковим для усіх навчальних закладів є дотримання усіх протиепідемічних вимог.
Відповідне рішення було прийнято 21 січня, під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Коментарі у Facebook