Наверх

Територію біля музею Коцюбинського оновлять сучасні архітектори та дизайнери

У 2021 році у Вінниці територію навколо музею імені Михайла Коцюбинського повністю оновлять. Конкурс на масштабний проєкт з оновлення невдовзі оголосять й оберуть сучасних архітекторів та дизайнерів, які зможуть з цього місця зробити унікальну зону відпочинку та привабливу туристичну локацію.

З ініціативи міського голови Сергія Моргунова 2021 року заплановано провести всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проєктну пропозицію ревіталізації території музею М. М. Коцюбинського з облаштуванням громадського простору на прилеглій території. Досвід конкурсу “Альтман Сквер” показав, що вивчення громадської думки та залучення найкращих команд до розвитку публічних просторів дає надзвичайно якісні напрацювання й можливість інтегрованого розвитку міста в цілях рекреації, культури та збереження природних ресурсів.

Організаторами конкурсу є департамент архітектури та містобудування, департамент культури, департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради, комунальне підприємство “Інститут розвитку міст” та Літературно-меморіальний музей М. Коцюбинського.У Вінниці оновлять простір біля музею Коцюбинського

Задля допомоги майбутнім учасникам конкурсу осмислити територію проєктування команда організаторів проводить низку досліджень: спостереження за територією, її фаховий аналіз, зустрічі із зацікавленими сторонами й опитування безпосередніх користувачів. Це дасть можливість зрозуміти сильні та слабкі сторони території наразі, усвідомити, хто і як користується музеєм, площею з пам’ятником, дитячим майданчиком та пішохідною частиною. Цієї осені був проведений моніторинг користування, а до кінця року заплановані інші процеси. На основі результатів дослідження буде сформульовано завдання архітектурного конкурсу. Їх буде презентовано на стартовому заході, який анонсуватиметься незабаром.

Далі робота над головним культурним проєктом Вінниці продовжиться у 2021 році з оголошенням програм і умов конкурсу. Про всі деталі та події конкурсу можна буде дізнатися на сторінці “Коцюбинський вдома” у соціальній мережі Facebook.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin