Вінниця
02.10.2023
11.68° C
Вгору

Схиляємо голови у скорботі за Героями Спартаком Варданяном та Леонідом Сокольваком

Міська рада сповістила трагічну новину. Сьогодні, 8 вересня, мешканці Вінниці вшановують пам’ять двох Героїв – Спартака Варданяна і Леоніда Сокольвака, які активно брали участь у захисті майбутнього нашої країни. Разом із своїми товаришами зі збройних сил вони стояли на захисті України від російських окупантів і загинули під час жорстких боїв на Донецькому напрямку.

Спартак Варданян

Спартак Варданян народився 19 червня 1976 року в селі Великий Острожок, розташованому в Хмельницькому районі. Після завершення школи він відслужив строкову службу, а потім переїхав до міста Вінниця. Тут він заснував сім’ю і займався різними видами праці. Спочатку він віддав перевагу підприємницькій діяльності, а згодом переключився на торгівлю.

«Де б не був, Спартак завжди з добротою та чуйністю ставився до людей. Проявляв свою підтримку оточуючим. Якщо комусь було важко, намагався допомогти. Не цурався ніякої роботи, був люблячим чоловіком для мене та турботливим батьком для наших дітей. Доньці наразі 24 роки, а синочку – 12. Війна відібрала в нас найцінніше», – каже дружина полеглого Героя Людмила.

Спартак Варданян служив у лавах в/ч А 3137. Останнім для нього став бій поблизу с. Оріхово-Василівка Бахмутського району. Загиблому воїну було 47 років.

Поховають Захисника об 11:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Леонід Сокольвак

Леонід Сокольвак народився 6 червня 1974 року в селі Будки, що розташоване в Немирівському районі. Освіту здобував у місцевій школі, а потім продовжив навчання в Вінницькому професійно-технічному училищі. До початку масштабного вторгнення Росії в Україну він працював у Вінницькій транспортній компанії.

«Мій чоловік був мирною людиною, хоча в юності й відслужив армійську службу. Він завжди працював, піклувався про нас з донькою та нашу велику родину, – розповідає дружина загиблого Захисника Алла. – Та все змінила війна…»

Леонід став у стрій ЗСУ на початку великої війни. Був стрільцем. Бойовий шлях мужнього чоловіка обірвався 29 червня біля с. Старомайорське Волноваського району, за кілька тижнів після його 49-го Дня народження.

Церемонія прощання із Леонідом Сокольваком розпочнеться о 10:00 за адресою: вул. Київська, 51.

А об 11:00 у Храмі образа Ісуса Христа ПЦУ (проїзд П. Корнелюка, 4) відбудеться поминальна панахида за загиблим бійцем.

Поховають воїна близько 13:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам‘ять та слава Героям!

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin