Вінниця
24.06.2024
14.4° C
Вгору

Frolov + ДП «Антонов» = новий мерч. Увесь прибуток – на відбудову літака «Мрія»

Український бренд Frolov до Дня Незалежності створив мерч для авіаційного бренда Antonov. Це перша офіційна колаборація ДП «Антонов» з українськими дизайнерами.

Увесь прибуток від продажу речей передадуть на відбудову найбільшого транспортного літака у світі Ан-225 «Мрія», який росіяни знищили в лютому 2022-го під час спроби захопити аеродром у Гостомелі.

До колекції ввійшли світшот, худі й футболки трьох дизайнів. Світшот і худі мають поєднання білого й сірого кольорів, а капюшон прикрасили синьо-жовтими стрічками, які повторюють ліврею «Мрії».

Над створенням принтів співпрацювали із художником Володимиром Воротньовим. «Центральним графічним символом є цифра сім і три крапки. Вони відображають те, що відрізняє «Мрію» від будь-якого іншого літака у світі: шість двигунів (по три на кожному крилі) й семиколісне шасі», – кажуть у Frolov.

Усі речі з колекції повністю вироблені в Україні, на трикотажній фабриці «Роза». Колекцію можна придбати на сайті Frolov і ЦУМ. Приміряти речі з колекції також можна буде в попап-корнері в ЦУМ до 24 вересня.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin