Наверх

Вінницьких підприємців запрошують на бізнес-інтенсив «HoReCa.Restart»

У Вінниці 5 серпня відбудеться бізнес-інтенсив «HoReCa.Restart» – традиційна подія для навчання і нетворкінгу, ініційована Business People Club та започаткована у 2018 році з метою розвитку та підтримки малого і середнього бізнесу. Захід збирає представників та експертів сфери гостинності, які розповідають про свої фірмові секрети, діляться досвідом і дають відповіді на питання учасників.

Подію анонсували на сайті Вінницької міської ради.

У 2021 захід проводиться в рамках ініціативи «COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ» проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

“Мета цього проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. «COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКА» у Вінниці створена на базі Business People Club та обслуговує Вінницьку, Хмельницьку і Житомирську області, а також інші регіони України за запитом”, – пишуть у міськраді.

Партнерами бізнес-інтенсиву є Вінницька міська рада та Вінницька асоціація гостинності «ХлібСіль».

Цьогоріч «HoReCa.Restart» проходитиме паралельно у двох форматах: офлайн (ресторан Mont Blanc, для обмеженого кола учасників) та онлайн.

Реєстрація на участь в обох форматах відбувається на САЙТІ.

Серед тем, які будуть обговорюватися:

  • Технології створення сильного бренду та фірмового стилю закладу
  • Планування розвитку і масштабування закладу гостинності
  • Світові та українські тренди ресторанного і готельного бізнесу
  • Виведення сервісу на новий якісний рівень
  • Формування команди професіоналів

Отримані знання допоможуть підприємцям покращити навички ведення власного бізнесу, збільшити прибуток та впізнаваність закладу у сфері гостинності.

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin