На Вінниччині в ДТП постраждали четверо людей

Дорожньо-транспортна пригода сталася минулої доби на автодорозі Хмільник-Калинівка. Внаслідок зіткнення травми отримали водії обох легковиків та двоє пасажирів одного з автомобілів, їх госпіталізували. Для з’ясування всіх обставин ДТП слідчі призначили низку експертиз.
Про це повідомляє поліція Вінниччини.
За попередньою інформацією слідства, 18 грудня близько 17:50 внаслідок зіткнення автомобілів Geely MK та ВАЗ-21093 травми отримали водії віком 38 та 50 років, а також двоє пасажирів автомобіля ВАЗ-21093. Потерпілі з тілесними ушкодженнями доставлені до лікарні.
Водії освідуванні, вони тверезі. Автомобілі поміщені на арештмайданчики.
За цим фактом слідчі проводять досудове розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до трьох років.
Схожі публікації
Водій збив вінничанку на «зебрі»: подробиці ранкової ДТП на Пирогова
ДТП трапилася 13 травня близько 8:30 по вулиці Пирогова у Вінниці. За інформацією поліції, 54-річний водій
Вінницькі патрульні врятували поранену козулю (ФОТО)
Нещодавно під час патрулювання об’їзного шосе міста Вінниці інспектори Дмитро Лебедовський та Катерина Кордон побачили поранену
У Вінниці водій та пасажир злетіли з мотоцикла (ВІДЕО)
Сьогодні, 12 травня, об 11:47 год камери спостереження зафільмували ДТП на вулиці Пирогова. Про це повідомляє