У Вінниці триває сезонне оновлення дорожньої розмітки. Чергову ділянку завершили на Немирівському шосе – до межі міста в напрямку Вінницьких Хуторів та у зворотному напрямку. Розмітку поновлюють на пішохідних переходах, острівцях безпеки та роздільних смугах, оскільки це є необхідним для підвищення безпеки усіх учасників дорожнього руху.
Про це інформує видання “Це Вінниця, друже”, посилаючись на Вінницьку міську раду.

«На сьогодні виконано близько 70% запланованих робіт. Уже нанесли 16 тисяч квадратних метрів поперечної розмітки із 27 тисяч запланованих та 140 кілометрів поздовжньої із 242 кілометрів. Поступово переходимо на мікрорайон Вишенька. Там тривають роботи з відновлення дорожнього покриття, і після цього поступово наноситимемо розмітку», – розповів директор КП «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» Сергій Чернов.

Паралельно у місті оновлюють і велосипедну розмітку, щоб велоінфраструктура була помітнішою для всіх учасників дорожнього процесу.

Також на підприємстві запрошують до команди нових працівників. Зокрема, підприємству потрібні оператори розміточної машини, слюсарі, дорожні робітники та інші фахівці, які готові працювати в сфері організації дорожнього руху.