Вінниця
18.07.2026
20.46° C
Вгору

На Вінниччині 44 звільненим із полону Захисникам відновили посвідчення водія

Під час виїзду до одного з медичних закладів Вінниччини адміністратори мобільних сервісних центрів МВС відновили 44 посвідчення водія українським військовослужбовцям, звільненим із полону.

Про це повідомили у регіональних Сервісних центрах МВС, інформує ЦВД.

Більшість із військовослужбовців — це молоді хлопці, які потрапили в полон у Маріуполі на початку повномасштабного російського вторгнення.

«Історії, які цього дня почули адміністратори, важко слухати без емоційного болю. Попри пережите, наші Захисники зберегли силу духу, життєвий оптимізм і почуття гумору», — зазначили у відомстві.

Виїзди мобільних сервісних центрів до медичних закладів Вінниччини проводяться в межах спільного проєкту з Вінницькою ОВА, спрямованого на відновлення документів військовослужбовцям, звільненим із полону.

Читайте також:

9-місячній дівчинці відірвало ногу через атаку дрона у Кривому Розі

Пошкоджений будинок та агрогосподарство: що сталося на Вінниччині під час атаки Росії

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin