Вінниця
04.06.2026
19.89° C
Вгору

Вибухотехніки Вінниччини ліквідували небезпечні частини російських ракет та БПЛА

Після серії ворожих повітряних атак вибухотехніки поліції Вінниччини ліквідували небезпечні боєприпаси.  Знешкоджено бойові частини збитих силами ППО безпілотників та крилатої ракети Х-101, що не розірвалися при падінні. Про це повідомляє ГУНП у Вінницькій області, як передає ЦВД.
“Під час обстеження місць падіння уламків правоохоронці також виявили нездетоновані касетні суббоєприпаси. Такі елементи становлять особливу небезпеку: якщо вони не вибухнули одразу після удару, то фактично перетворюються на міни-пастки”, – йдеться в повідомленні.
Радіус ураження одного елемента сягає до 20 метрів, а кілька таких суббоєприпасів здатні “накрити” площу у тисячу квадратних метрів. Поліція Вінниччини вкотре закликає громадян бути вкрай обережними! У разі виявлення підозрілих предметів, уламків ракет, снарядів чи БПЛА не наближайтеся, не торкайтеся і не фотографуйте їх. Негайно повідомте про знахідку за номером 101, 102 або 112
Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin