Віталій, Володимир та Василь: троє Захисників з Вінниччини повернулися з полону
Сьогодні, 26 червня, в межах обміну з ворожого полону повернулися троє Захисників із Вінниччини.
Про це написав міський голова Вінниці Сергій Моргунов, як передає ЦВД.
“Віталій, Володимир та Василь сьогодні повернулися додому під час чергового обміну полоненими. Вони боронили Україну на Донецькому та Луганському напрямках. Цього разу з російської неволі вдалося звільнити 160 українських захисників. Це воїни різних підрозділів, які перебували в полоні з 2022 року. Радий за кожного. Чекаємо вдома всіх, хто досі залишається у полоні”, – зазначив Моргунов.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
П’ятеро чоловіків прив’язали перехожого до дерева й забили його до смерті
Віднесло у море: на Одещині припинили активні пошуки 10-річної дівчинки
На Вінниччині з’являється сарана: чи є загроза масового нашестя
Туристичний автобус перекинувся з 54 пасажирами на Хмельниччині: постраждала 12-річна дівчинка з Вінниччини
З Вінниці до Америки: українські снеки виходять на полиці Walmart
Коментарі у Facebook




