Вінниця
16.04.2025
9.04° C
Вгору

В одному з кафе Вінниці двоє п’яних хлопців порізали ножем відвідувача

13 квітня у закладі відпочинку по вулиці Євгенія Пікуса сталась подія. Двоє нетверезих чоловіків влаштували бійку з іще одним відвідувачем, який зробив їм зауваження за зухвалу поведінку. Про це інформує відділ комунікації поліції Вінниччини.

«У ході бійки один із них завдав ножового поранення в груди 55-річному потерпілому, котрий також перебував у стані алкогольного сп’яніння. Фігурантам повідомлено про підозру, їм загрожує до семи років позбавлення волі. Після інциденту чоловік був доставлений в лікарню, а 25-річних правопорушників, жителів Донеччини, затримали поліцейські у процесуальному порядку. З місця події правоохоронці вилучили знаряддя злочину – ніж», – написали в поліції.

Слідчі відділу поліції №2 Вінницького райуправління за процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури повідомили затриманим про підозру за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) КК України. Триває досудове розслідування.

Фото – поліції
Читайте також: У Вінниці 15 квітня зникне світло та вода: за якими адресами очікувати відключень

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin