ДТП на проспекті Юності у Вінниці: водій наїхав на 15-річну дівчину

Дорожньо-транспортна пригода сталася 25 листопада на проспекті Юності у Вінниці. За попередніми даними, 38-річний водій автомобіля Volkswagen Passat наїхав на 15-річну дівчину, яка переходила проїжджу частину по нерегульованому пішохідному переходу. Внаслідок аварії потерпіла отримала травми та була госпіталізована.
Про це повідомляє поліція Вінниччини.
Водій освідуваний, він тверезий. Автомобіль поміщений на арештмайданчик.
За цим фактом слідчі проводять досудове розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). За таке правопорушення передбачено покарання — до трьох років обмеження волі з трирічним позбавленням права керувати транспортними засобами.
Усі обставини та остаточні причини ДТП встановлюються.
Схожі публікації
На Вінниччині рейсовий автобус з’їхав у кювет: семеро пасажирів травмовані
Сьогодні, 20 квітня, близько 10:44 на автодорозі Виступовичі - Житомир - Могилів-Подільський, між селами Горай та
На Великдень у Вінниці посилять заходи безпеки: можливі вибіркові перевірки
Національна поліція України готова до забезпечення правопорядку на Великдень: посилюються заходи безпеки, екіпажі поліції наближені до
В Івано-Франківську підлітки вбили 19-річного хлопця: у поліції розповіли деталі злочину
Поблизу Вовчинецьких пагорбів на околиці Івано-Франківська поліцейські виявили тіло 19-річного хлопця з ножовими пораненнями. Про це