24.09.2024
14.64° C
Вгору

Дев’ять медалей завоювали вінничани на чемпіонаті України з шашок

Нещодавно у місті Івано-Франківськ проводили чемпіонат України з шашок-100 серед дітей та молоді. Збірна Вінницької області, до складу якої входили вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи № 6, вдало виступила на змаганнях. Наші хлопці та дівчата привезли додому три золоті, чотири срібні та дві бронзові нагороди. Завдяки цьому вони посіли третє командне місце у швидкій програмі та четверте місце – в класичній.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.

Дворазовою чемпіонкою України стала вихованка вінницької школи Мар’яна Мирошниченко. Юна шашкістка виграла класику та швидку гру в категорії до 8 років серед дівчат та здобула срібло в блискавичній грі.

А найкращий результат серед дівчат до 10 років продемонструвала Анна Сас. Крім «золота» у швидкій грі, дівчинка здобула «срібло» у класичній грі.

Маємо й дві медалі серед хлопчиків до 8 років. «Срібло» у швидких шашках та «бронзу» в блискавичних – до свого активу додав Сергій Мазур.

Підготував цих юних спортсменів до змагань тренер-викладач Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 Микола Леонов.

«В цілому у змаганнях взяли участь сотня спортсменів, які представляли 11 обласних збірних. На дошках вирували справжні баталії. Наші юні спортсмени показали дуже гарний результат. Вітаємо їх та їхніх тренерів із вдалим виступом на чемпіонаті України» – говорить директор Вінницької міської ДЮСШ № 6 Микола Боднар.