Вінниця
09.06.2023
13.98° C
Вгору

Фестиваль пам’яті загиблого Небесної сотні Максима Шимка провели у Вінниці

У вінницьких школах до Дня Героїв Небесної Сотні з 8 по 19 лютого проходив Патріотичний фестиваль імені Героя України Максима Шимка. Понад 800 школярів онлайн долучилися до заходу. В рамках фестивалю реалізували дві мистецькі акції «Ніщо не зупинить ідею свободи» та «Серцем до Подвигу доторкнись». Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.  
Учасники акції «Ніщо не зупинить ідею свободи» готували свої відео з роздумами про цінності, які відстоювали учасники Революції Гідності та рушійні сили, які допомагали та допомагають в наші дні українцям боронити незалежність та ідею свободи. Учні разом з педагогами закладів створили відеороботи, які можна переглянути на сторінках закладів освіти у соціальних мережах. 

Учні шкіл міста та вихованці КЗ «Вінницький міський палац дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної» працювали над створенням тематичних малюнків в рамках мистецької акції «Серцем до Подвигу доторкнись». Акція розпочалась зі спільної онлайн-конференції, під час якої учасників привітали мама загиблого на Майдані Героя України Максима Шимка Зоя Семенівна Кузьменко та директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко. По завершенню акції учасники створили виставку робіт в своїх закладах. 

Довідка: 

Максим Шимко – учасник Революції Гідності, Герой Небесної Сотні. За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України № 890/2014 від 21 листопада 2014 року Максиму Шимку було присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” (посмертно). 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin