Наверх

У Вінницькій області посилюють карантин через різке зростання хворих на COVID-19

Наступного тижня у Вінницькій області посилять карантин через збільшення кількості хворих на коронавірус. Таке рішення було ухвалено на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 18 лютого.   

Також карантинні обмеження посилять у Закарпатській, Івано-Франківській, Житомирській та Чернівецькій областях. Також була озвучена необхідність підвищення спроможності лікарень приймати більшу кількість хворих, повідомила пресслужба Кабінету міністрів. 

 “За потреби, було рекомендовано на місцевому рівні, згідно із Законом України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, ухвалювати рішення про обмеження на окремих територіях, де було зафіксовано спалахи захворювання. Йдеться, зокрема, про відвідування навчальних закладів, роботу закладів харчування та відпочинку, контроль в’їзду/виїзду до населених пунктів тощо”, – йдеться у повідомленні. 

 На заході був присутнім перший заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко. Він зазначив, що ситуація зі стрибком захворюваності наприкінці останнього місяця зими була прогнозованою. Адже в цей період, крім усього, спостерігається і збільшення випадків ГРВІ. 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin