Вінниця
09.06.2023
13.98° C
Вгору

У вінницьких кінотеатрах з’явиться фільм-призер Венеційського кінофестивалю про мешканців Донбасу

В широкий кінотеатральний прокат першого квітня вийде фільм-призер Венеційського кінофестивалю – “Погані дороги” режисерки Наталки Ворожбит, авторки серіалу “Спіймати Кайдаша” та сценаристки фільму “Кіборги”. У фільмі покажуть п’ять окремих новел про мешканців Донбасу, чиє життя проходить по обидві сторони від лінії розмежування.   

Як зазначають у пресслужбі Держкіно, п’ять розбитих доріг – п’ять історій про любов, ненависть, довіру, зраду і порушення особистих кордонів на фоні порушення кордонів державних. Сценарій створено на основі документальних історій, зібраних авторкою на Сході України під час роботи над фільмом “Кіборги”. 

“Світова прем’єра драми “Погані дороги” відбулася у програмі “Тиждень критики” Венеційського кінофестивалю в 2020 році, де вона була відзначена другою за престижністю нагородою – премією Circolo del Cinema di Verona як “Найбільш інноваційна стрічка в конкурсі”, – йдеться у повідомленні.  

 Українська прем’єра фільму пройшла на фестивалі “Київський тиждень критики” у програмі “Фокус: Україна-Франція”. Також режисерка здобула Національну премію кінокритиків “Кіноколо” у категорії “Відкриття року”, актор Юрій Кулініч відзначений премією за найкращу чоловічу роль, а актриса Оксана Черкашина отримала премію “Кіноколо” як виконавиця найкращої жіночої ролі. 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin