Вінниця
09.06.2023
14.22° C
Вгору

Снігоочисна техніка цілодобово прибирає вінницькі дороги від снігу

З ранку неділі, сьомого лютого, у Вінниці розпочався сильний снігопад.  Прибиральна техніка виїхала на дороги міста з обіду, працювали всю ніч.  Комунальні служби звертаються до водіїв з проханням без потреби не виїжджати автомобілями та не паркувати їх у непризначених місцях, аби не заважати снігоприбиральній техніці. 

За повідомленням синоптиків, в зв’язку з виходом активного циклону з південного заходу, у Вінниці на цьому тижні очікується ускладнення погодних умов. Сьогодні, 8 лютого, пориви вітру сягатимуть – 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети – до 30 см сантиметрів. Температура повітря опуститься до -12С.  Оголошено перший рівень небезпечності – жовтий. Водіїв та пішоходів закликають дотримуватися правил безпеки дорожнього руху. 

«Снігоприбиральна техніка розпочала очищати місто з обіду сьомого лютого. На дороги міста виїхало 45 одиниць техніки. Вночі ланки з спецтехніки магістсральними вулицями пройшлися двічі. Також, чотири рази посипали спуски та підйоми. Працюємо далі, адже за прогнозами синоптиків сніжитиме ще найближчі дві доби»,  – зазначив директор департаменту комунального господарства та благоустрою Володимир Ніценко. 

Прибирають сніг і на прибудинкових територіях. Як повідомляють у департаменті житлового господарства, комунальні служби розпочали працювати о 4:30 ранку. Розчищає сніг 18 одиниць техніки та 350 двірників. Залучили також додатково будівельні бригади. 

Прибирають сніг і на приєднаних територіях. За інформацією старост округів, дороги на їхніх територіях почали прибирати з вчорашнього дня. Стан доріг задовільний, снігоприбиральна техніка продовжує працювати.  

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin