Наверх

У понад 20 вінницьких багатоповерхівках вимкнуть опалення та воду

Про аварійне відключення води та опалення повідомили комунальники з “Вінницяміськтеплоенерго”. Як йдеться на сайті ВМТЕ, послуги будуть призупинені у зв’язку з аварійними ремонтними роботами на деяких ділянках.

Зокрема, йдеться про наступні будинки та послуги:

на перехресті вул. Київська-Янгеля: будинки за адресами: по вул. Київська, 23,25,27,44;
вул. Чорновола, 4,6,14; вул. Янгеля, 68,85,95; вул. Стрілецька, 4; вул. Чорновола,12 (послуга з централізованого опалення).
На адреси по вул. Янгеля, 68 та по вул. Чорновола, 12 тимчасово призупинено послугу також і з централізованого гарячого водопостачання.

по вул. Л. Толстого, 13:  адреси: по вул. Л. Толстого, 13,15,17, 19, 23; вул. Міліційна, 8; вул. Стуса, 32 (послуга з централізованого !!! холодного водопостачання!!!).
На будинок по вул. Л. Толстого, 13 тимчасово призупинено послугу також і з централізованого гарячого водопостачання.
по вул. Р. скалецького, 20:  будинок за адресою по вул. Р. Скалецького, 32 (послуги з централізованого гарячого та (!!! холодного водопостачання !!!).

Комунальники наголошують, що “якщо у вашому будинку є проблеми з подачею послуг  з централізованого опалення або централізованого гарячого водопостачання, але вашої адреси у вищезазначеному переліку немає,  необхідно звертатися, в першу чергу, до управляючих компаній (житлово-експлуатаційних об’єднань чи голів правлінь ОСББ). Адже в будинках можуть бути проблеми з послугами у зв’язку з несправностями у внутрішньобудинковій системі, за які відповідають саме управляючі компанії /житлово-експлуатаційні об’єднання/ правління ОСББ.

Також у ВМТЕ зазначають, що “дана інформація – оперативна, станом на  09:00. Інформація оновлюватиметься  у випадку появи нових даних”.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin