Наверх

У Вінниці з’явиться новий туристичний маршрут з тисячолітньою історією

Вінниця долучиться до міжнародного культурного маршруту з тисячолітньою історією. Створюють новий туристичний проект “Camino Podolico: Подільський шлях святого Якова”. Його концепцію презентували колегам з інших громад Поділля, адже хочуть об’єднати в маршруті Вінницю, Бар та Кам’янець-Подільський.

Про це на своїй офіційній сторінці у мрежі Фейсбук повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Шлях святого Якова (Camino de Santiago) належить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Туристи зі всього світу прямують до іспанського міста Сантьяго-де-Компостела, де покоються мощі апостола Якова. Чимало країн уже інтегрувались у мережу Camino.

Подільський проект може стати поштовхом до створення екскурсійних шляхів по всій Україні та об’єднання їх з європейськими маршрутами. А серед них – і наші друзі з литовського міста-побратима Паневежиса.

Вже навесні розпочнеться інформаційна кампанія Подільського шляху св. Якова. Протяжність майбутнього маршруту Camino Podolico становить приблизно 360 км. І ті, хто його пройде пішки або на велосипеді, отримають традиційне свідоцтво – “компостелу”.

У нас багата історія, і є що показати мандрівникам. Важливо, щоб інтерес туристів до Вінниці і регіону зростав. Адже це не тільки посилення міжкультурних зв’язків, а і розвиток сфери гостинності та пожвавлення інвестицій.

Сподіваюсь, що робота над проектом об’єднає експертів, представників влади, бізнесу Вінницької і Хмельницької областей, а у перспективі – і всієї України, – написав очільник Вінниці

Вінниця спільно з громадами створить новий культурний маршрут

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin